Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Bliźniaki Jakubowice Konińskie - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

720 000 zł130 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Okazja! bez podatku pcc! Mamy dla Państwa ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 mkw, w atrakcyjnej okolicy Jakubowic Konińskich. Na nieruchomość skłąda się: pięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

785 000 zł135 m² 5 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Okazja! ostatnie 2 wolne bliźniaki budowane osobno z wełną wygłuszającą pomiędzy ścianami! oferta dotyczy domu o oznaczeniu budowlanym 3p dostępność na rok 2022 najwyższa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

785 000 zł135 m² 5 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Okazja! ostatnie 2 wolne bliźniaki budowane osobno z wełną wygłuszającą pomiędzy ścianami! oferta dotyczy domu o oznaczeniu budowlanym 3L dostępność na rok 2022 najwyższa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

780 000 zł184 m² 4 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość negocjacji ceny! jedyna taka okazja na rynku! ostatni dom gotowy na już! Ul. Brzozowa! Okazja - Dom w Najwyższym Standardzie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

719 999 zł130 m² 5 538,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Okazja -ostatni wolny dom W stanie deweloperskim Z możliwością wykańczania gotowyna już! możliwość wzięcia W rozliczeniu państwa nieruchomości.(działki,domy,mieszkania,lokale).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

849 000 zł163 m² 5 208,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow całkowitej 163 m2 w Jakubowicach Konińskich, usytuowany na działce o powierzchni ok. 409 m2. Zestawienie powierzchni: parter: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

780 000 zł184 m² 4 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! jedyna taka okazja na rynku! Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

719 999 zł130 m² 5 538,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

780 000 zł184 m² 4 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

599 000 zł156 m² 3 839,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²