Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jakubowice Konińskie

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 630 000 zł200 m² 8 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom wolnostojący, parterowy w Jakubowicach Konińskich o powierzchni 200 mkw., posadowiony na działce o powierzchni 1900 mkw. Trzy sypialnie, dwie łazienki. Duży garaż. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153,30 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

0% prowizji od kupującego Kasztanowa Residence Park to inwestycja, która złożona będzie z 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom nr E o pow. uż. 153,30m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka rolna Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 350 000 zł9 049 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jakubowice Konińskie Kolonia - okolice ul.Kalinowej, duża działka budowlano-rolna. Bardzo ładna i duża działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji. Działka: - 1 linia zabudowy; - przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

330 000 zł2 900 m² 113,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** wyjątkowa, długa działka Z ogromnym potencjałem *** Oferujemy na sprzedaż nietypową ale niezwykle atrakcyjną cenowo działkę, idealną pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Willa z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

2 957 000 zł396 m² 7 467,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Dom wolnostojący w Jakubowicach Konińskich, gm. Niemce na działce 1224m2. Część dzienna/ parter: - korytarz - pomieszczenie gospodarcze z wejściem do garażu - sypialnia z łazienką -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

898 999 zł128,17 m² 7 014,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

Okazja dom skrajny! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! cena gwarantowana! nowe domy tylko 10 minut od centrum lublina jedynie 1 minuta pieszo do nowoczesnej szkoły podstawowej!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

460 000 zł1 200 m² 383,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Twój dom marzeń w Jakubowicach Konińskich Gmina Niemce | Powiat lubelski |mpzp: mn zabudowa jednorodzinna Miejsce, w którym możesz naprawdę odetchnąć Marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153,30 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Polecam Państwu nową inwestycję, która złożona będzie z 10 domów jednorodzinnych o pow. 153,3m2 w zabudowie bliźniaczej ( oddzielne ściany) w Jakubowicach Konińskich. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Świerkowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

719 000 zł1 800 m² 399,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1801 m z pozwoleniem na budowę - Jakubowice Konińskie, ul. Świerkowa Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1801 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

630 000 zł73 m² 8 630,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty o powierzchni 73 m - idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Położone w cichej, spokojnej okolicy w Jakubowicach Konińskich, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Czechów Północny,Jakubowice Konińskie

879 000 zł117 m² 7 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Cisova modern - funkcjonalne domy o powierzchni mieszkalnej ok. 100 m2, z garażem, usytuowane na działkach o powierzchni ok 370 m2, w malowniczej okolicy, tuż przy granicy Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153,30 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

0% prowizji od kupującego Kasztanowa Residence Park to inwestycja, która złożona będzie z 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom nr F o pow. uż. 153,30m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 144 000 zł153,30 m² 7 462,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nowa inwestycja składa się z 10 domów jednorodzinnych o pow. 153m2 w zabudowie bliźniaczej w Jakubowicach Konińskich na działce 439 m2. Dodatkowa strych ok 50 m2. Około 2500m od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 300 000 zł2 239 m² 581 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jakubowice Konińskie- gm. Niemce, działka budowlana o powierzchni 2239 m2. Doskonała lokalizacja przy ulicy asfaltowej, z szybkim dojazdem do Lublina. Uprawiana, wymiary ok. 100 m x 22 m,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł9 622 m² 36,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna około 1,ha o zróżnicowanym terenie na obrzeżach miasta Wojewódzkiego Lublin Oferta dla rolnika który chce zwiększyć powierzchnię swojego gospodarstwa Oferta także dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

540 000 zł1 396 m² 386,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Jakubowicach Konińskich. Jedynie 5 minut drogi od Lublina. O nieruchomości: działka o powierzchni 1 396 m2. Mpzp pod zabudowę Zagrodową mr. W sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Cisowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

879 000 zł117 m² 7 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Cisova modern - komfortowy dom W jakubowicach! dostępny ostatni dom! termin zakończenia budowy: i kwartał 2027 *** Kontakt:   *** *** biuro sprzedaży dewelopera *** *** bez pcc ***.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Szkolna

Jakubowice Konińskie,lubelskie

900 000 zł128,17 m² 7 021,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Został ostatni! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 10 minut od Lublina Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i bez podatku pcc Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 144 000 zł153 m² 7 477,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Zalety Do odbioru. Bez prowizji. Bez podatku pcc. Starannie wybudowany. Droga wewnętrzna z kostki. Gniazdo - siła do ładowania auta elektrycznego Zrobione gładzie Strych użytkowy lokalizacja Górny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

2 900 zł3 200 m² 0,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna do wynajęcia, powierzchnia 3200m2, jakubowice Konińskie-Kolonia Działka niezabudowana oraz nieutwardzona, możliwość utwardzenia działki pod klienta (długoterminowa umowa najmu),.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

560 000 zł1 396 m² 401,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1396mkw położona w miejscowości Jakubowice Konińskie. Działka w II linii zabudowy od ulicy. Działka na terenie objętym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Cisowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 350 000 zł173,75 m² 7 769,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Cisova residence - piękne domy wolnostojące tuż przy granicy lublina. Termin zakończenia budowy: III kwartał 2026 *** Kontakt:   *** *** biuro sprzedaży dewelopera *** *** bez pcc ***.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

640 000 zł81 m² 7 901,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty o powierzchni 81 m - idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Położone w cichej, spokojnej okolicy w Jakubowicach Konińskich, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lubelska

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 250 000 zł5 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecam bardzo ładną działkę o pow. 50a w Jakubowice Konińskie pod zabudowę bliźniaczą. Najważniejsze cechy: - odległość od komunikacji mpk 200m, - nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

78 000 zł1 400 m² 55,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jakubowice Konińskie, 14 arowa łąka nad rzeką! Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca tereny zielone znajdujące się na zboczu bezpośrednio nad rzeką Ciemięgą w otoczeniu pól i łąk. Wg.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

780 000 zł109,75 m² 7 107,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Dom w stanie deweloperskim - nowoczesna bryła, podwyższony standard, szybka komunikacja do miasta. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Nieruchomość położona na nowopowstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

2 490 000 zł188 m² 132,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Wyjątkowy dom przy granicy lublina przestrzeń, standard, spokój Parametry: - 188 m dopracowanej przestrzeni mieszkalnej, - 40 arów pięknej działki, - topowa lokalizacja przy granicy Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 499 999 zł153 m² 9 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka o powierzchni 153 m , zaprojektowaną z myślą o komforcie i funkcjonalności, wykończoną w wysokim standardzie. Budynek posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 520 000 zł200 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny i stylowy dom z pięknym ogrodem w doskonałej lokalizacji 1,5km od Lublina lokalizacja: dom usytuowany jest w bardzo bliskiej odległości od Lublina. Dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

900 000 zł124 m² 7 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow całkowitej 124 m2 w Jakubowicach Konińskich. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni ok. 390 m2. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

Dom z garażem Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia

780 000 zł109,75 m² 7 107,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow całkowitej 109,75 m2 w Jakubowicach Konińskich, usytuowany na działce o powierzchni ok. 410 m2. Zestawienie powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jakubowice Konińskie +1 km

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lubelska

Jakubowice Konińskie-Kolonia

780 000 zł2 458 m² 317,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 2458 m2 położoną w Jakubowicach Konińskich Kolonia w gminie Niemce. Działka o nr ewidencyjnym 275/4, w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jakubowice Konińskie +1 km

630 000 zł1 824 m² 345,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1824 m2 Powiat : Lubelski. Gmina : Niemce. Miejscowość : Jakubowice Konińskie - Kolonia. Media : woda, prąd, gaz Wymiary działki : prostokąt o wymiarach -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jakubowice Konińskie +1 km

370 000 zł1 000 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1000 m2 Powiat : Lubelski. Gmina : Niemce. Miejscowość : Jakubowice Konińskie - Kolonia. Media : woda, prąd, gaz Wymiary działki : prostokąt o wymiarach -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jakubowice Konińskie +1 km

1 000 000 zł2 824 m² 354,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 2824 m2 Powiat : Lubelski. Gmina : Niemce. Miejscowość : Jakubowice Konińskie - Kolonia. Media : woda, prąd, gaz Wymiary działki : prostokąt o wymiarach -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jakubowice Konińskie +1 km

Działka budowlana, ul. Klonowa

Jakubowice Konińskie-Kolonia

280 000 zł4 339 m² 64,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka , położona w miejscowości Jakubowice Konińskie - Kolonia, gmina Niemce, powiat lubelski. Miejscowość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Lublina, ok. 9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jakubowice Konińskie +1 km

Rynek pierwotny

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam Państwu dom stworzony dla osób, które cenią przestrzeń, zieleń i święty spokój. Dom typu bliźniak położony w miejscowości Pólko - 7 minut do granicy Lublina. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jakubowice Konińskie +3 km

399 600 zł1 480 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1400 m2 położoną w Pólku. Działka w kształcie trapezu o wymiarach: 44,7m (od ulicy) x 49,6m x 38,7m x 27,3m.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jakubowice Konińskie +3 km

514 080 zł1 904 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1904 m2 położoną w Pólku. Działka w kształcie trapezu o wymiarach: ok. 23m x 70m x 3 m x 88m położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jakubowice Konińskie +3 km

Dom z tarasem

Pólko

970 000 zł110 m² 8 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom na działce otoczonej świerkami. Wolnostojący, działka 1300 m2. Dwa duże pokoje, nowoczesna kuchnia, łazienka i korytarz. W bryle budynku dodatkowe pomieszczenie z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jakubowice Konińskie +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

879 999 zł128 m² 6 865,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 128 m2 w zabudowie bliźniaczej, z rynku pierwotnego w Jakubowicach Konińskich, na działce ok. 450 m2. Kupujący zwolniony z podatku pcc 2%.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij