Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nowe domy Jakubowice Konińskie

14 ogłoszeń

14 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

780 000 zł109,75 m² 7 107,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Dom w stanie deweloperskim - nowoczesna bryła, podwyższony standard, szybka komunikacja do miasta. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Nieruchomość położona na nowopowstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 144 000 zł153 m² 7 477,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Zalety Do odbioru. Bez prowizji. Bez podatku pcc. Starannie wybudowany. Droga wewnętrzna z kostki. Gniazdo - siła do ładowania auta elektrycznego Zrobione gładzie Strych użytkowy lokalizacja Górny.

Szczegóły ogłoszenia

898 999 zł128,17 m² 7 014,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

Okazja dom skrajny! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! cena gwarantowana! nowe domy tylko 10 minut od centrum lublina jedynie 1 minuta pieszo do nowoczesnej szkoły podstawowej!.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł153,30 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

0% prowizji od kupującego Kasztanowa Residence Park to inwestycja, która złożona będzie z 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom nr F o pow. uż. 153,30m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem, ul. Szkolna

Jakubowice Konińskie,lubelskie

900 000 zł128,17 m² 7 021,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Został ostatni! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 10 minut od Lublina Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i bez podatku pcc Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Jakubowice Konińskie,lubelskie

3 599 000 zł303 m² 11 877,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

*Oferta sprzedaży wyjątkowego domu* Oferujemy na sprzedaż unikatowy dom, usytuowany w Jakubowicach Konińskich, na działce o powierzchni 1500 m2 położony w otoczeniu starodrzewia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł124 m² 7 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow całkowitej 124 m2 w Jakubowicach Konińskich. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni ok. 390 m2. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153,30 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Polecam Państwu nową inwestycję, która złożona będzie z 10 domów jednorodzinnych o pow. 153,3m2 w zabudowie bliźniaczej ( oddzielne ściany) w Jakubowicach Konińskich. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł153,30 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

0% prowizji od kupującego Kasztanowa Residence Park to inwestycja, która złożona będzie z 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom nr E o pow. uż. 153,30m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Czechów Północny,Jakubowice Konińskie

879 000 zł117 m² 7 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Cisova modern - funkcjonalne domy o powierzchni mieszkalnej ok. 100 m2, z garażem, usytuowane na działkach o powierzchni ok 370 m2, w malowniczej okolicy, tuż przy granicy Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 144 000 zł153,30 m² 7 462,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nowa inwestycja składa się z 10 domów jednorodzinnych o pow. 153m2 w zabudowie bliźniaczej w Jakubowicach Konińskich na działce 439 m2. Dodatkowa strych ok 50 m2. Około 2500m od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Cisowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 350 000 zł173,75 m² 7 769,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Cisova residence - piękne domy wolnostojące tuż przy granicy lublina. Termin zakończenia budowy: III kwartał 2026 *** Kontakt:   *** *** biuro sprzedaży dewelopera *** *** bez pcc ***.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Cisowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

879 000 zł117 m² 7 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Cisova modern - komfortowy dom W jakubowicach! dostępny ostatni dom! termin zakończenia budowy: i kwartał 2027 *** Kontakt:   *** *** biuro sprzedaży dewelopera *** *** bez pcc ***.

Szczegóły ogłoszenia

879 999 zł128,17 m² 6 865,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 128 m2 w zabudowie bliźniaczej, z rynku pierwotnego w Jakubowicach Konińskich, na działce ok. 450 m2. Kupujący zwolniony z podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

897 777 zł128 m² 7 004,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jakubowice Konińskie,lubelskie

898 999 zł128 m² 7 014,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

899 000 zł128 m² 7 014,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 144 000 zł153 m² 7 462,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

900 000 zł124 m² 7 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubelska

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 390 000 zł194 m² 7 181,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Uwaga! ostatni wolny dom W tej inwestycji! Na sprzedaż dom B1.02 w zabudowie bliźniaczej, położony w Jakubowicach Konińskich, w pobliżu ul. Lubelskiej. Powierzchnia 188,12 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubelska

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 390 000 zł194 m² 7 181,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubelska

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 390 000 zł194 m² 7 181,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 179 000 zł164 m² 7 189,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nieruchomość w Jakubowicach Konińskich - 5 pokojowy dom wolnostojący wybudowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubelska

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 390 000 zł194 m² 7 181,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 219 000 zł164 m² 7 432,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubelska

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 450 000 zł194 m² 7 491,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja. Całość składa się z 10 domów jednorodzinnych o pow. 153m2 w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Jakubowice Konińskie. Działka 439 m2. Około 2500m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

879 999 zł128 m² 6 865,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Okazja bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! cena gwarantowana! nowe domy tylko 10 minut od centrum lublina jedynie 1 minuta pieszo do nowoczesnej szkoły podstawowej! W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubelska

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 450 000 zł188 m² 7 707,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy Jakubowice Konińskie, tylko rynek pierwotny

Włącz powiadomienia

Marker

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij